AİLENİZLE MUTLU ZAMANLAR GEÇİRİN

Ailinizle mutlu ve huzurlu tatil yapmak için otelimizi incelemeniz yeterlidir.

ASLIHAN HOTEL

Adrasan,tabiat harikası koy yaklaşık 2 km kumsala ve pırıl pırıl tertemiz bir denize sahiptir. Koyu çevreleyen dağlar çam ormanlarıyla kaplıdır. Adrasan, bu özelliğiyle bölgenin en huzurlu sahili konumunda. Adrasan’da hava yaz aylarında çok da sıcak ve bunaltıcı olmuyor, öğlene kadar denizden, öğleden sonra ise karadan gelen esintiyle  yazın kavurucu etkisi hafifliyor. Adrasan dünyaca ünlü Likya Yürüyüş Yolu nun  üzerinde yer alan önemli ve güzel duraklarından biridir. Yine Likya Yürüyüş Yolunun önemli noktaları ile de komşudur.Gelidonya Feneri,Olympos,Çıralı, Yanartaş, Ulupınar,Phaselis ve Tahtalı Teleferiği bölgede görülecek yerlerdir.                       Ayrıca Maldivlere benzetilen ve çok popüler olan Suluada İle Kemer yönünde yer alan cennet koylara da tekne turu düzenlenmektedir. Bu koylar sırası ile Akseki Koyu, Korsan Koyu (Çoban Limanı), Sazak Koyu, ve Porto Ceneviz Koyu'dur.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımız arasında din, dil, ırk , uyruk, cinsiyet, yaş, siyasi görüş, renk , inanç ve diğer sair sebeplerle ayrımcılık yapılmasına kesinlikle müsaade etmeyiz ve çalışanlarımızdan da aynı duyarlılıkla hareket etmelerini bekleriz. Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak temel hedefimizdir. Bu ortamı sağlamak için iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bütün önlemleri alırız ve çalışanlarımıza konu ile ilgili eğitimler verilmesinisağlayarak yaşamlarının ve ailelerinin bizim için değerli olduğunun farkındalığını sağlarız. Çevre bilincinden hareketle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için yasal düzenlemeler çerçevesinde etkin enerji , kaynak , atık ve geri dönüşümü yönetimini uygularız ve çalışanlarımızdan da bu bilinçle davranmalarını bekleriz. Doğada bulunan kaynakların etkin ve verimli kullanılması adına ; yasal yükümlülükleri yerine getiririz, enerji ve su tasarrufu tedbirleri alınması için gerekli tedbirleri alır ,satın almalarımızda doğaya ve çevreye zarar vermeyen , tasarruf sağlayıcı madde ve malzeme alımına özen gösteririz. Eğitim programlarımız da enerji verimliğine yer veririz. Çalışanlarımıza adil olma ve eşit davranma ilkesinden yola çıkarak ayrımcılığın hiçbirine tolerans göstermeyiz. Ücret , eğitim , kişisel gelişim, kariyer ,performans , terfi ve atamalarda fırsat eşitliği sunarız. Çocuk işçiliği, istismar , taciz, tehdit ve şiddetin hiçbir türüne müsaade etmeyiz. Kadınların istihdamını artırmak için gerekli hassasiyeti gösterir her kademede fırsat eşitliği sunarız. Tüm iş ortakları ve tedarikçilerinden de politikalarımıza uygun davranmasını ister ve bunun için gerekli adımları atar ve gerekli reaksiyonları alırız.

ASLIHAN HOTEL

Yeşillikler içinde tatilinizi değerlendirebilir huzurlu bir ortam ile stresli yaşamdan uzak bir tatil için hemen erken rezervasyon tekliflerinden yararlanın. Erken rezervasyon teklifleri için bize arayabilir yada formu doldurabilirsiniz.

Size Ayırdığımız Zamandır Günümüzü Değerli Kılan 

Hotel Aslıhan ©  2020